۴ نکته برای تهیه آگهی جذاب در املاک

۴ نکته برای تهیه آگهی جذاب در املاک

آیا تا به حال از فعالیت خود و خانه هایی که قصد فروش و یا اجاره آن را دارید آگهی هایی در روزنامه یا اینترنت قرار داده اید؟ آگهی هایی که به صورت مرتب منتشر میکنید به شما کمک می کنند تا توجه گروهی از مخاطبان خاص را به فعالیت خود جلب کنید.

مزیت دیگر انتشار آگهی این است که مردمی که برای خواندن آگهی ها وقت می گذارند معمولاً واقعا به دنبال چیزی هستند، بنابراین از بین این افراد مشتریان زیادی پیدا می کنید.

۴ نکته ای که به شما کمک می کنند آگهی های املاک و مستغلات نتیجه بخش خلق کنید، به شرح زیر هستند:

  1. ۱٫ بهترین عکس تان را قرار دهید

برای درج آگهی املاک به خصوص در فضای مجازی حتما از عکس استفاده کنید، مطمئن باشید با عکسی که انتخاب می کنید، قوی ترین پاسخ را از مشتریان احتمالی دریافت می کنید. این تصویر می تواند عکسی از نمای خارجی یک خانه باشد. طبق یکی از مطالعات ۹۵ درصد خریداران به مدت ۲۰ ثانیه به تصویر نمای بیرونی خانه نگاه کرده بودند، یعنی دو برابر زمانی که صرف تماشای هر تصویر دیگر می کنند.

بهتر است مهارت های عکاسی خود را به کار بگیرید یا اگر بودجه اش را دارید، وقت آن است که از یک عکاس حرفه ای استفاده کنید. شما میتوانید یک عکاس در اختیار داشته باشید تا با تهیه عکس حرفه ای برای آگهی، شما را در فروش خانه یاری دهد.

  1. ۲٫ یک تیتر جلب توجه کننده بنویسید

مردم اگر تیتر خبر را دوست نداشته باشند خود خبر را نمی خوانند! با نوشتن یک سرتیتر قوی، توجه خریداران را به آگهی خود جلب کنید.

اگر می خواهید یک آپارتمان گران قیمت بفروشید، می توانید موارد زیر را امتحان کنید:

آپارتمان لوکس- فروش فوری با بهترین قیمت!

فروش آپارتمان لوکس در بهترین نقطه شهر

منظره ای ابدی در آپارتمانی لوکس

  1. ۳٫ بصورت خردمندانه از کلمات تخصصی حوزه املاک استفاده کنید

در آگهی خود از کلماتی برای توصیف خانه ای که به نمایش می گذارید استفاده کنید، که برای همه قابل فهم باشد. همه افراد زبان تخصصی حوزه کاری شما را نمی شناشند، پس بهتر است درون آگهی از کلمات قابل فهم استفاده کنید. استفاده از کلماتی چون «مصالح عالی» «چشم انداز» و« آپارتمان لوکس » نظر افراد را برای مطالعه آگهی جلب می کند.

  1. ۴٫ همیشه «آدرس اینترنتی» خود را وارد کنید

در دنیای دیجیتالی امروز، همیشه باید علاوه بر شماره تماس، یک آدرس اینترنتی برای افرادی که می خواهند پیش از برقراری تماس اطلاعات آنلاین بیشتری دریافت کنند، وارد کنید. اگر وب سایت دارید لینک وب سایت املاک خود را در آگهی فروش قرار دهید.

مطمئن هستیم که راه های بسیار بیشتری برای خلق یک آگهی جذاب املاک و مستغلات وجود دارد. چه نکاتی را شما می توانید به ما بیاموزید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *